Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

24.05.2020

1. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i koniec okresu Wielkanocnego. Przypominamy o komunii św. wielkanocnej.
  2. We wtorek Dzień Matki, pamiętajmy o modlitwie w ich intencji.
  3. Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha św. codziennie po koronce do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
  4. Msze św. na dojazdach w środę:
    • Kozodrza o godz. 18.00,
    • Zdżary o godz. 17.00.
  5. Dziękuję rodzinom za składane ofiary na cele remontowe. Wiele rodzin skorzystało z możliwości przelewu na konto bankowe parafii. Bóg zapłać !
  6. Dziękuję parafianom ze Zdżar  za  zebrane ofiary na wykonanie pomieszczeń sanitarnych i podjazdu dla wózków inwalidzkich  do świątyni w Zdżarach. Dziękuję Radzie Parafialnej za zorganizowanie i nadzorowanie wykonanych prac.
  7. W naszej świątyni w Witkowicach obecnie prowadzone są  prace przy odnawianiu sklepienia w prezbiterium i końcowy etap prac konserwatorskich przy ołtarzu głównym.

ks. Tadeusz Mieleszko