V Niedziela Wielkiego Postu

29.03.2020

1. W czwartek rocznica śmierci św. Jana Pawła II.
  2. Droga Krzyżowa w piątek o 17.30. , Gorzkie Żale w niedziele o 16.15. Prosimy o uczestnictwo przez przekaz internetowy.
  3. Spowiedź codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. i w ciągu dnia od 15.00 do 16.00. Ks. Krzysztof spowiada w konfesjonale, Ks. Rafał w auli parafialnej Ks. proboszcz w Babińcu. Prosimy żeby przynosić ze sobą maseczki. W miejscu spowiedzi będzie płyn do dezynfekcji rąk i konfesjonału. Prosimy by osoby chore, przeziębione i starsze odłożyły spowiedź na późniejszy termin ponieważ okres wielkanocny trwa do Niedzieli Trójcy świętej 7 czerwca. Dzieci i młodzież odprawiający pierwsze piątki i soboty przystąpią do spowiedzi po powrocie do szkoły.
    Inny termin spowiedzi do osobistego uzgodnienia z księdzem.
  4. Od jutra Msze św. wieczorowe o godz. 18.00.
  5. Przypominamy że według rozporządzenia władz państwowych i dekretu Ks. Biskupa w trakcie sprawowania kultu może być obecnych tylko 5 osób. Prosimy o przestrzeganie rozporządzeń i uczestniczyć w nabożeństwach korzystając z przekazu internetowego i telewizji.  We  Mszy św. mogą uczestniczyć osoby zamawiające intencję mszalną.
  6. Pełny tekst „ Zarządzenia Ks. Biskupa Rzeszowskiego w sprawie prowadzenia duszpasterstwa w okresie epidemii”  umieszczony jest  w gablocie przy wyjściu z kościoła i na stronie internetowej parafii.
  7. Prosimy śledzić na bieżąco w mediach i na naszej stronie parafialnej, bo sytuacja może ulec
  8. Z naszej świątyni jest bezpośrednio transmisja wszystkich Mszy św. i nabożeństw. Skorzystajmy z tej możliwości.Zachęcamy do indywidualnego nawiedzania świątyni i  modlitwy w intencji ustania epidemii. Bardzo prosimy  by rodziny wspólnie odmawiały różaniec  razem z Telewizją Trwam  gdzie codziennie o 20.20. odmawiana jest jedna część różańca..

ks. Tadeusz Mieleszko

WAŻNE KOMUNIKATY