13.10.2019

1. Dziękujemy siostrom za tak interesujące i ciekawe opowiadanie o pracy sióstr na misjach. Dziękujemy za piękną oprawę liturgiczną.  Przy wyjściu można nabyć pamiątki religijne jak  również złożyć ofiarę na realizacje dzieł które siostry prowadzą.
  2. Dzisiaj również obchodzimy Dzień Papieski, młodzież zbiera do puszek ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. Jutro Dzień Edukacji tradycyjnie obchodzony jako Dzień Nauczyciela. Zapraszam dzieci, młodzież i  nauczycieli na Mszę św. i Różaniec w ich intencji.
  4. W środę na Mszy św. wieczorowej, Ks. Bogdan Bogdanowski będzie dziękował Panu Bogu za  25 lecie posługi Kapłańskiej.  Zapraszam parafian do wspólnej modlitwy w intencji Jubilata i powołań kapłańskich.
  5. W piątek święto św.  św. Łukasza Ewangelisty, patrona pracowników służby zdrowia. Pamiętajmy w tym dniu w naszych modlitwach o wszystkich ratujących nasze zdrowie i życie: lekarzach, pielęgniarkach i ratownikach medycznych.
  6. W sobotę wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki . Polecajmy Bogu naszą Ojczyznę.
  7. Spotkania duszpasterskie.
    • Ministranci KSM i Oaza według grafiku,
    • Sobota po Mszy św. Katecheza dla dorosłych.
  8. W sobotę o 17.00 gromadzimy się przy Farze, skąd wyruszy  procesja  do Sanktuarium Matki Bożej Rodzin.
  9. Przyszła niedziela to Niedziela Misyjna, rozpoczynająca Tydzień Misyjny – składka przeznaczona będzie na misje.  Składkę budowlaną  przesuwamy na następną niedzielę.
  10. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny.  Prosimy o uporządkowanie grobów na cmentarzu.
  11. Na stoliku przy wyjściu i bocznych ołtarzach są wyłożone kartki  wypominkowe. Prosimy o czytelne wypełnienie. Można składać w zakrystii.

Wszystkim parafianom oraz gościom odwiedzającym naszą stronę parafialną na nowy tydzień życzymy: Szczęść Boże!