17.11.2019

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele remontowe w parafii.
  2. Jutro wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny patronki wielu ruchów młodzieżowych oraz tych którzy podejmują życie w czystości.
  3. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego i święto patronalne Akcji Katolickiej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  4. Spotkania duszpasterskie:
    • Poniedziałek – 17.00. Kandydaci do bierzmowania,
    • Wtorek – ministranci,
    • Środa- KSM Kozodrza,
    • Czwartek – KSM Witkowice Juniorzy,
    • Piątek – KSM,
    • Sobota- po Mszy św. spotkanie grupy Modlitewno- Biblijnej.
  5. Zdżary- Środa  16.30  wypominki i Msza św.
  6. Kozodrza – Środa 18.00 Msza św. i wypominki.
  7. W przyszła niedziele będziemy gościć Ks. Grzegorza Dąbrowskiego, który  pracuje jako wikariusz  w parafii Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Rzeszowie. Jest to młoda parafia, która buduje od podstaw świątynie. Ks. Grzegorz wygłosi Słowo Boże a po Mszy św. zbierze do puszek ofiary na powstającą świątynie.
  8. Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej Młodzież z KSM-u. organizuje wieczór uwielbienia pod hasłem „Bł. Karolina Apostoł miłości”. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Wszystkim parafianom oraz gościom odwiedzającym naszą stronę parafialną na nowy tydzień życzymy: Szczęść Boże!