VI Niedziela Zwykła

16.02.2020

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele remontowe w parafii.
    2. Przed kościołem młodzież z KSM-u rozprowadza pierniczki walentynkowe.
    3. W poniedziałek o 17.00. msza św. dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Po Mszy św. spotkanie.
    4. W sobotę po Mszy św. wieczorowej spotkanie grupy Modlitewno – Biblijnej.
    5. W przyszłą niedzielę będą rozprowadzane zdrapki wielkopostne. Po każdej Mszy św. będzie zbiórka do puszek na pomoc dla chorego dziecka z Ukrainy. Na przeprowadzenie takich zbiórek  rodzina otrzymała zgodę Ks. Bp. Jana Wątroby Ordynariusza naszej diecezji.
    6. Z racji 100 urodzin św. Jana Pawła II organizowana jest Diecezjalna Pielgrzymka  do Rzymu. W naszej diecezji koordynuje Biuro Pielgrzymkowe „Pielgrzym”. Wyjazd 15 maja  powrót 20 maja.
      Koszt 1 750 zł. Zapisy w Biurze Pielgrzym do 2 marca. Dokładne informacje na plakacie w gablocie.
    7. Parafia św. Barbary organizuje pielgrzymkę samolotowo – autokarową do Włoch. Wyjazd 7 lipca powrót 13 lipca. Koszt 2 550 zł. Szczegóły  na plakacie w gablocie.
    8. Zbliża się beatyfikacja Kardynała Stefana Wyszyńskiego. 7 czerwca  w Warszawie  na placu Piłsudskiego zostanie odprawiona Msza św. beatyfikacyjna. Organizowany jest wyjazd dekanalny. Chętnych prosimy o zapisy w zakrystii do końca lutego.
    9. Caritas Diecezji Rzeszowskiej prosi o przekazywanie 1% podatku na  Caritas Bliźni w Potrzebie.  Caritas przez cały rok pomaga ludziom potrzebującym, poszkodowanym w skutek powodzi lub pożaru, chorym, niepełnosprawnym, dzieciom które wymagają drogiego leczenia.  Pamiętajmy że zdobyte w ten sposób środki trafią do chorych i ubogich.

Wszystkim parafianom oraz gościom odwiedzającym naszą stronę parafialną na nowy tydzień życzymy: Szczęść Boże!