27 maja 2018 roku w Uroczystość Najświętszej Trójcy przeżywaliśmy w naszej parafii I rocznicę Komunii Świętej naszych dzieci, które przed rokiem po raz pierwszy przyjęły do swego serca Chrystusa w małej białej Hostii. Uroczystą  Mszę św. sprawował ks. Krzysztof Sławniak, a pouczające kazanie wygłosił ks. Rafał Głowacki.

Pamiętajmy o tych dzieciach w naszej modlitwie, aby ich serca przez całe ich życie były bliskie i miłe Bogu: „Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy Królestwo Boże” (Mk 10,14). Oby każdy z nas dorosłych pamiętał te słowa i realizował je w codziennym życiu!

Wszystkim dzieciom obchodzącym rocznicę przyjęcia Pierwszej Komunii Św. życzymy wytrwałości w podążaniu drogą za Panem Jezusem!

Relacja wideo