W dniu 29 września 2024 roku obchodziliśmy w naszej parafii odpust ku czci św. Michała Archanioła. Uroczysta msza święta miała szczególny charakter dzięki Słowu Bożemu, które wygłosił ksiądz Ryszard Miśniak przypominając tym samym o znaczeniu i roli świętego w naszym życiu.  W koncelebrze uczestniczyli także inni kapłani ks. Wojciech Styczyński oraz ks. Tadeusz Mieleszko.

Serdeczne podziękowania kierujemy do przedstawicieli pocztów sztandarowych,  którzy wzmocnili naszą uroczystość swą obecnością. Jesteśmy wdzięczni także lektorom i ministrantom oraz panu organiście, który wraz z chórem wspaniale umuzykalnili tę piękną liturgię. Dziękujemy siostrze zakrystiance za piękny ubiór kościoła. Księżom z dekanatu za przybycie i udział  w naszej parafialnej uroczystości. Wszystkim parafianom oraz gościom składamy serdeczne Bóg zapłać!

Niech św. Michał Archanioł, patron naszej parafii, wyprasza u Boga wszelkie potrzebne łaski i chroni nas od zła. Szczęść Boże.