Ogłoszenia duszpasterskie
26 Niedziela Zwykła 1.10.2023

UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA

 

1. Dzisiaj przeżywamy Odpust Parafialny. Można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Szklone Koła Caritas rozprowadza „Piernikowe Anioły”. Złożone ofiary przeznaczone na działalność Koła. Na godz. 18.00 zapraszamy do Domu Kultury w Witkowicach na spektakl przedstawiający życie Służebnicy Bożej Rozalii Celkówny w wykonaniu Grupy Teatralnej Wspólnoty Dzieła Intronizacji NSPJ z Diecezji Rzeszowskiej. Wstęp wolny.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź.
• Zdżary piątek 15.30 i Msza św. o 16.00
• Kozodrza piątek 17.00 i Msza św. o 18.00
• Witkowice czwartek i piątek od 17.00
W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 – 17.00. Rozpoczniemy Koronką do Bożego Miłosierdzia.

3. W sobotę od godz. 8.00 odwiedziny chorych posługą sakramentalną.

4. W sobotę na Mszy św. wieczorowej rozdanie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych i kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy dzieci i młodzież z rodzicami. Po Mszy katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka.

5. W przyszłą niedziele w Parafii św. Barbary w Ropczycach o godz.18.30 spektakl Słowno Muzyczny Rosarium meum – dla Ciebie Matko, w wykonaniu zespołu „Noro Lim”. Ks. Dziekan serdecznie zaprasza.

6. W przyszłym tygodniu 9 października (poniedziałek) w parafii Farnej w Ropczycach o godz. 19.00 rozpocznie się kolejna edycja kursu Alpha. Jest to seria 10 spotkań wyjaśniająca podstawy wiary chrześcijańskiej. Dzisiaj po Mszach św. będą rozdawać ulotki na temat spotkań.

7. Dziękuję ks. Krzysztofowi za głoszone Słowo Boże i przewodniczenie uroczystościom odpustowym.

8. Od jutra Msza św. wieczorowa o 17.00. W tygodniu różaniec po Mszy św. wieczorowej. W niedziele o 16,30 przed Mszą św.

9. W ramach programu Profilaktyka 40 Plus można przeprowadzić bezpłatne badania lekarskie. Rejestracja od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 -18.00. Szczegółowe informacje na stronie Gminy Ostrów.

 

ks. Tadeusz Mieleszko