XXVIII Niedziela Zwykła – 10.10.2021

1. Przeżywamy XXI Dzień Papieski. Po Każdej Mszy św. młodzież zbiera do puszek ofiary na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia, z którego organizowane są stypendia dla zdolnej młodzieży.

2. Dzisiaj po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe po nabożeństwie Msza święta.
Zachęcamy do uczestnictwa w Nabożeństwach Różańcowych.

3. W środę ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.00 Msza święta z kazaniem, po Mszy św. procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej i różaniec. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania. W tym dniu wypadają również imieniny
Ks. Bpa Edwarda Białogłowskiego.

4. Spotkanie grup młodzieżowych:
• Poniedziałek 17.00 Kandydaci do bierzmowania,
• Piątek KSM, rozpoczęcie Mszą św.
• Sobota katecheza o Eucharystii.

5. Na bocznych ołtarzach wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne wypełnienie oraz zaznaczenie wypominki roczne czy listopadowe. Kartki prosimy składać z zakrystii.

6. W czwartek 14 października przypada Dzień Nauczyciela. Zapraszamy nauczycieli do wspólnej modlitwy.

7. W tym tygodniu do odmawiania różańca zapraszamy:
• Poniedziałek rodziców i dzieci 3 latków,
• Wtorek rodziców i dzieci 4 latków,
• Środa rodziców i dzieci 5 latków,
• Czwartek rodziców i dzieci 6 latków,
• Piątek rodziców i dzieci klas III,
• Sobota rodziców i dzieci klas IV.
Prosimy aby dzieci i rodzice zajmowali pierwsze ławki.