24.01.2021

1. Dzisiaj w całym Kościele obchodzimy Niedziele Słowa Bożego. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego w naszych rodzinach. Po Mszy św. o 7.00 , 9.00. 17.00 i przed sumą będzie czytane Pismo św.
  2. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na ofiary trzęsienia ziemi w Chorwacji. Przed Mszą świętą wieczorową o 16.20 wieczór Kolęd pod przewodnictwem Pana organisty i Chóru „Michael”. Zapraszamy.
  3. W poniedziałek o godz. 17.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  4. W środę Msza św.  w Zdżarach o 17.00, w Kozodrzy o 18.00
  5. Dziękuję za ofiary składane na cele remontowe. Zebrano 9 745 zł . 8 255 na tace i 1 490 przelewem na konto parafialne.
    Bóg zapłać!
  6. W sobotę o 10.00 w diecezji tarnowskiej sakrę biskupią przyjmie Ks. Artur Ważny pochodzący z Ropczyc.
    Uroczystość będzie transmitować Telewizja Trwam. W niedziele o godz. 12.00 Ks. Bp Nominat odprawi Sumę Prymicyjną
    w Ropczyckiej Farze. Mszę św. będzie można oglądać na stronie internetowej parafii farnej.
  7. W sobotę po Mszy św. wieczorowej spotkanie Modlitewno-Biblijne.
  8. Dziękuję rodzinom, które mimo braku kolędy indywidualnej złożyły tradycyjnie ofiary kolędowe. Bóg zapłać!

ks. Tadeusz Mieleszko