II Niedziela Wielkanocna 11.04.2021

Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiaj rozpoczynamy 77. Tydzień Miłosierdzia.  Przez cały tydzień, o godz. 15.00, w kościele będziemy odmawiali
    Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po koronce można przystąpić do komunii św. Dzisiaj – Międzynarodowe Święto Caritas.
    Dziękujemy Bogu za tysiące pracowników i woluntariuszy oraz dzieła które Caritas prowadzi.
    We wtorek po Mszy św. spotkanie parafialnego Koła Caritas.
  2. W Przyszłą  III Niedzielę Wielkanocną, rozpocznie się XIII Tydzień Biblijny. W tym roku myśl przewodnią stanowią
    słowa Pana Jezusa: „Ja jestem chlebem życia. Kto do Mnie przychodzi nie będzie łaknął, a kto we Mnie wierzy nigdy pragnąć nie będzie” (J 6,35). Niedziela biblijna to także dzień  piątego Narodowego Czytania Pisma Świętego.
    Pół godziny przed każdą mszą św. młodzież będzie czytała Ewangelię według św. Marka.
  3. Dziękujemy za ofiary składane w skarbonkach Jałmużna Wielkopostna.
  4. W przyszłą niedziele składka na cele remontowe w parafii.

ks. Tadeusz Mieleszko