VII Niedziela Wielkanocna 16.05.2021

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Prosimy rodziców by dzieci I Komunijne uczestniczyły codziennie we Mszy św. przeżywając „Biały tydzień”.
2. Dzisiejsza składka na cele remontowe świątyni.
3. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Na Mszy św. o 11.00 rocznica I Komunii św.
4. Msza św. na dojazdach w środę
• Zdżary o 17.00,
• Kozodrza o 18.00.
5. W czwartek 21 rocznica sakry biskupiej Ks. Bp. Ordynariusza Jana Wątroby. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Pasterzu.
6. W piątek o 16.00 Msza św. przy kaplicy św. Jana Nepomucena.
7. W sobotę w katedrze Rzeszowskiej sześciu diakonów przyjmie święcenia kapłańskie. Otoczmy ich naszą modlitwą.
8. W sobotę spotkanie Modlitewno-Biblijne.
9. Od jutra na naszym cmentarzu funkcje grabarza będzie pełnił pan Tomasz Kopala. Telefon kontaktowy w gablocie przy wejściu do kościoła i na tablicy przy wejściu na cmentarz. Będzie kosił cmentarz, pilnował porządku, przygotowywał groby do pochówku, wykonywał piwniczki pod pomniki. Proszę o informowanie go o pogrzebie.
W niedługim czasie zostanie uruchomiona chłodnia w kaplicy cmentarnej do przechowywania zwłok.

ks. Tadeusz Mieleszko