29 Niedziela Zwykła – Misyjna

20.10.2024

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Taca na cele remontowe w parafii.

2. Dzisiaj o 16.30 nabożeństwo różańcowe. Na tygodniu różaniec codziennie po Mszy św. wieczorowej, zachęcamy do uczestnictwa. Zachęcamy dzieci do wykonania Rodzinnego Różańca i przyniesienie do kościoła, zostanie umieszczone przy Matce Bożej.

3. Jutro po różańcu spotkanie Szkolnego Koła Caritas.

4. We wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II.

5. W Środę na 17:00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania.

6. Msza św. w Zdżarach w środę o 16.30. Kozodrzy o 18.00

7. W sobotę 26.10. 2024 w Domu Kultury w Witkowicach V Memoriał Szachowy ks. Jana Jarosza. Rozpoczęcie o godz. 9:00. Zbiórka uczestników o 8:00. Dla chętnych z parafii są jeszcze wolne miejsca.

8. Bardzo prosimy, aby kartki wypominkowe wypełniać czytelnie. Wypominki składać w zakrystii. Kartki do wypełnienia rozłożone są na bocznych ołtarzach i stoliku przy wyjściu z kościoła.

9. Prosimy o uporządkowanie cmentarza przed Uroczystością Wszystkich Świętych.

10. W przyszła niedzielę zmiana czasu z letniego na zimowy, przesunięcie wskazówek zegara o 1 godz. do tyłu.

ks. Tadeusz Mieleszko