22.11.2020

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia NSPJ. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust
    zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W środę Msza święta w Zdżarach o 17.00, wypominki przed Mszą św.  w Kozodrzy o 18.00 i wypominki po Mszy św.
  3. Do końca listopada po Mszy świętej wieczorowej, modlitwy za zmarłych polecanych w Wypominkach.
  4. Od przyszłej niedzieli, po każdej Mszy św. Siostry Zakonne będą rozprowadzać opłatki. Składane ofiary stanowią wynagrodzenie  siostrom za ich pracę w parafii  i troskę o naszą świątynie.
  5. Dziękuję parafianom, którzy zabierają  z cmentarza do domu przyniesione znicze i kwiaty. Bóg zapłać.
  6. W zakrystii są do nabycie Świece Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Świeca mała 5zł, duża 12 zł.

ks. Tadeusz Mieleszko