II Niedziela ADWENTU – 5.12.2021

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. przeprowadzana jest zbiórka do puszek, jako „Pomoc Kościołowi na wschodzie”.

2. Po każdej Mszy św. można nabyć u sióstr poświęcone opłatki. Przypominamy, że ofiara złożona z racji przyjęcia opłatków jest formą wynagrodzenia za całoroczną posługę Sióstr w naszym w kościele.

3. Roraty w Witkowicach codziennie o godz. 17.00, zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa.

4. W środę Niepokalanego Poczęcia NMP. Msza św. o 6.30, 9.00 i 17.00 w Zdżarach o 17.00, w Kozodrzy o 18.00.
Na Mszę św. o 17.00 zapraszamy Kandydatów do bierzmowania z rodzicami. Młodzież otrzyma Pismo Święte.

5. W czwartek o 18.00 spotkanie Rady Parafialnej.

6. W piątek o 20.00 spotkanie grupy św. Józefa – ojcowie.

7. W sobotę po Mszy św. spotkanie Modlitewno-Biblijne.

8. Rodziny które by zechciałyby ofiarować choinki do wystroju świątyni, prosimy o zgłoszenie w zachrystii.

9. Dziękuję pewnej rodzinie za ofiarę 2000 zł. na odnowienie ołtarza Matki Bożej Nieustającej pomocy. Bóg zapłać.

.

ks. Tadeusz Mieleszko