Dziękujemy Ks. Rafałowi Głowackiemu za trzyletnią posługę w naszej parafii.

Od przyszłej niedzieli podejmie obowiązki w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Niechobrzu. Dziękujemy za gorliwą posługę w konfesjonale, sprawowane Msze św. za otwartość i autentyczność w kontaktach z wiernymi, za katechezę w Kozodrzy i Witkowicach. Młodzież KSM-u, ministranci będą długo wspominać spotkani w salce, zabawy na świeżym powietrzu, podchody, ogniska,  wspólne wyjazdy w góry, i inne ciekawe  miejsca. Bóg zapłać

Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem” ( Koh 3,1)

Niech dobry Bóg nadal darzy Cię zdrowiem i mądrością, dodaje siły, cierpliwości i błogosławi w dalszej pracy. My zaś – zapewniamy o modlitewnej pamięci i nigdy nieprzemijającej wdzięczności. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy Bogu i Tobie za obecność wśród nas !