W dniach od 17 do 22 lipca 2023 roku odbyła się kolonia parafialna w Pieninach, zorganizowana przez naszego księdza Pawła.

Te dni były bardzo aktywne, dużo zwiedzaliśmy, ale nie zapomnieliśmy o ciekawych zabawach i integracji. Codziennie uczestnicy spotykali się na Mszy Świętej, a także na spotkaniach pracy w grupach. Nasi młodsi i starsi turyści zdobyli wiele szczytów, takich jak Trzy Korony, Sokolica, Wysoka, Przełęcz Snozka oraz Lubań. Oprócz zdobywania szczytów, był również trening rąk w Parku Linowym w Krościenku, a także ognisko przy którym miło spędziliśmy czas. W czasie kolonii odbył się też spacer Wąwozem Homole.

Uczestnicy mogli podziwiać Czerwony Klasztor, a także uczestniczyć w spływie flisackim.
W ostatni dzień wszyscy po aktywnym tygodniu odpoczywali nad rzeką Grajcarek.
Mamy nadzieję, że z tego wyjazdu zostaną wspaniałe wspomnienia.

fot. Klaudia Bochenek