W ostatnich dniach do użytkowania została oddana instalacja monitoringu na parafialnym cmentarzu. Jest to podyktowane bezpieczeństwem osób przebywających na cmentarzu oraz dbałością o znajdujące się tam mienie. Monitoring będzie pełnił też funkcje prewencyjne. Jeśli komuś przyszłoby do głowy niecne zachowanie m.in. wywożenie „prywatnych śmieci ” np. budowlanych do istniejących kontenerów to zostanie zidentyfikowany i ukarany.

2 kamery zostały zamontowane przy bramie wjazdowej oraz kolejne 3 na budynku kaplicy cmentarnej.

Podziękowania dla Gminy Ostrów za dofinansowanie inwestycji oraz wszystkim parafianom, którzy czują odpowiedzialność za swoją parafię. Dziękujemy ekipom przygotowującym i montującym system monitoringu na cmentarzu parafialnym. Wszystkim z całego serca składamy Bóg zapłać!🙏❤️