Dnia 25. września 2022 roku obchodziliśmy w naszej rodzinie parafialnej coroczny Odpust Parafialny, św. Michała Archanioła.

Uroczystą Mszę św. sprawował i Słowo Boże głosił ks. Krzysztof Knapik – Sumista i Kaznodzieja z Domu Diecezjalnego TABOR w Rzeszowie. W koncelebrze brali udział ks. Wojciech Styczyński – Kustosz Krzyża III Tysiąclecia w Ropczycach, ks. Daniel Drozd – Dyrektor Diecezjalnego Domu rekolekcyjnego TABOR w Rzeszowie i ks. Krzysztof Sławniak – wikariusz tutejszej parafii. Przy licznie zgromadzonych wiernych, uroczystość uświetnili swoją obecnością księża z dekanatu Ropczyce.

Składamy serdeczne podziękowania pocztom sztandarowym Kolejarzy, OSP Witkowice, OSP Kozodrza.

Dziękujemy Liturgicznej Służbie Ołtarza i  młodzieży z KSM- za przygotowanie dzisiejszej liturgii. Podziękowania dla organisty Ryszarda Niewiarowskiego, który wraz z Chórem Michael przygotował oprawę muzyczną dzisiejszej Uroczystości.

Siostrze Wieńczysławie Gargas – Przełożonej Domu Zakonnego, która jest również naszą zakrystianką składamy serdeczne Bóg zapłać za wykonanie pięknej, okolicznościowej dekoracji.

Ks. Proboszcz Tadeusz Mieleszko podziękował również wszystkim parafianom oraz gościom za udział w tej pięknej parafialnej Uroczystości.

Niech św. Michał Archanioł wyprasza u Boga wszelkie potrzebne łaski dla naszej parafii
i chroni od zła. Szczęść Boże!!!