W niedzielę – 30 września – obchodziliśmy Uroczystość Odpustową ku czci naszego Patrona – św. Michała Archanioła. Uroczystą Sumę  Odpustową  odprawi  i Słowo Boże głosił Ks. Paweł Smoleń, wikariusz z parafii św. Barbary w Ropczycach. W koncelebrze brali udział ks. Wojciech Styczyński i ks. Daniel Drozd.

Na koniec miała miejsce procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła, którą zakończyło uroczyste błogosławieństwo.

Na końcu Uroczystości proboszcz ks. Tadeusz Mieleszko złożył podziękowania przybyłym księżom, strażakom, pocztom sztandarowym z Witkowic i z Kozodrzy, siostrom zakonnym, panu organiście oraz chórowi i wszystkim którzy nieśli obrazy, figury oraz feretrony.

Warto wspomnieć, że bardzo pięknie zaangażowała się młodzież z naszego KSM-u poprzez wykonane piosenki i śpiewy liturgiczne, jak zwykle obecni byli nasi ministranci i lektorzy.

Dziękujemy naszym Parafianom i Gościom za gorliwy i liczny udział w Odpuście Parafialnym. Szczęść Boże!

Relacja wideo – Msza św.z godz. 9.00 i Suma Odpustowa z godz. 11.00