W 40. roku życia i 14. roku kapłaństwa po ciężkiej chorobie, zmarł śp. ks. Andrzej Tokarz, pochodzący z parafii pw. Św. Mikołaja w Brzezinach, a ostatnio posługujący w parafii pw. Św. Michała Archanioła w Ropczycach. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

Pokój Jego duszy …

Eksporta do kościoła parafialnego w Ropczycach – Witkowicach będzie miała miejsce w piątek, 17 lutego 2023 r. o godz. 11.00. Przewodniczył będzie Biskup Senior Kazimierz Górny.

Natomiast pogrzeb śp. ks. Andrzeja Tokarza odbędzie się także w piątek, 17 lutego 2023 r. w parafii pw. św. Mikołaja w Brzezinach o godz. 14.00. Przewodniczył będzie Biskup
Ordynariusz Jan Wątroba.

Po zakończonej Mszy św. w Witkowicach będą podstawione autobusy dla chętnych, którzy chcą uczestniczyć w Mszy św. pogrzebowej w Brzezinach i odprowadzeniu ciała śp. ks. Andrzeja na cmentarz parafialny.