W dniach 31.03-3.04.2022r. w naszej parafii odbyły się Parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które głosił ks. Sławomir Burakowski SChr z parafii pw Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie.

Czcigodny Księże Sławomirze, dziękujemy Ci za trud i ofiarowany czas, za wszelkie dobro, którego doświadczyliśmy, a nade wszystko za czas szczególnej osobistej refleksji nad Słowem Bożym.

To piękne, w jaki sposób mówił Ksiądz o życiu, o trudnościach, o ich pokonywaniu, by osiągnąć zamierzony cel. Wiele innych wskazówek sprawia, że z radością możemy oczekiwać Zmartwychwstania Pańskiego.

Zawierzamy w modlitwie Twoją kapłańską posługę. Życzymy, aby Pan Bóg udzielał Ci wszelkich łask, a Matka Boża niech otacza Cię nieustanną opieką.

Bóg zapłać za wszystko. Szczęść Boże na każdy dzień Twego życia.