Zapraszamy na Uroczystości Odpustowe ku czci św. Michała Archanioła głównego patrona naszej parafii w niedzielę 1 października. Odpust przenosimy z piątku na niedzielę. Uroczystą Sumę Odpustową odprawi Ks. Marek Marchut. Będzie to również podziękowanie Panu Bogu za 25-cio lecie Jego Pracy kapłańskiej. Po Mszy św. procesja Eucharystyczna wokół Kościoła.

Na sumę odpustową zapraszamy poczty sztandarowe, dzieci sypiące kwiaty. Do niesienia baldachimu w czasie procesji prosimy  strażaków.

Zachęcamy do spowiedzi z okazji odpustu, bo jest to jeden z warunków koniecznych, aby zyskać odpust zupełny w święto patrona parafii i ofiarować go za zmarłych albo w innej intencji, także własnej. Spowiadać będziemy w piątek i sobotę  od 17.00  i w czasie wszystkich Mszy świętych rano i po południu.

Zapraszamy serdecznie!