Czcigodny Księże Proboszczu!

Drogi Solenizancie!

Dzień Imienin, to jedna z niewielu okazji, by wyrazić Ci wdzięczność za trud posługi kapłańskiej w naszej wspólnocie. Dziękujemy, że jesteś naszym duszpasterzem i prowadzisz nas do Jezusa i wzbudzasz w nas nadzieję swoim duchowym wsparciem.

Dziękujemy za gospodarską dbałość naszej parafii. Dziękujemy za uśmiech, życzliwość i przewodnictwo duchowe.

Życzymy Ci, Drogi Księże Proboszczu, aby dobry Bóg obdarzył Cię obfitością swoich łask, dobrym zdrowiem, radością i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia codziennego.

Życzymy Ci abyś szedł przez  życie, jak dotąd z dobrocią w sercu, otoczony ludzką życzliwością. Niech Jezus Chrystus daje Ci siły w głoszeniu Słowa Bożego i prowadzeniu parafii, a Matka Najświętsza  niech Cię zawsze ma w swojej opiece.

Do życzeń dołączamy duchowy prezent w postaci modlitwy.