20.10 – w sobotę nasza parafia gościła młodzież przygotowującą się do bycia liderami grup w swoich parafiach. W warsztatach brało udział ok. 40 osób.

O godz. 9.00 zaczęły się zajęcia teoretyczne, które potrwały do godz. 12.00, następnie była próba śpiewu i obiad. Po obiedzie uczestnicy testowali w praktyce zdobyte umiejętności. O godz. 15.30 uczestnicy wzięli udział w nabożeństwie Słowa Bożego poprowadzonym przez ks. Rafała Głowackiego i po ucałowaniu relikwii nastąpiło pożegnanie relikwii św. Stanisława Kostki, które zostały przewiezione do parafii Łączki Kucharskie.

O godz. 17.00 młodzi ludzie wzięli udział w Eucharystii, której przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Krzysztof Sławniak. Po nabożeństwie różańcowym młodzi ludzie udali się do swoich domów.