21 maja 2017 r., w naszej parafii miała miejsce uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Po raz pierwszy do swojego serca Pana Jezusa przyjęło 41 dzieci. Do tego dnia dzieci przygotowywały się wraz z rodzicami cały rok poprzez katechezę szkolną i  spotkania formacyjne w parafii. Liturgii przewodniczył ks. proboszcz Tadeusz Mieleszko, a w koncelebrze brał udział ks. Jacek Tomaszewski. To wielka radość dla całej wspólnoty parafialnej, że kolejna grupa dzieci będzie mogła w pełni uczestniczyć w Eucharystii karmiąc się Ciałem Chrystusa w Komunii świętej. Wszystkim dzieciom jak i rodzicom gratulujemy tego wydarzenia i życzymy by ono jeszcze głębiej umacniało ich w miłości do Chrystusa obecnego w Eucharystii.

Relacja wideo

Podziękowania dla Foto Video Studio – Stanisław Fic za udostępnienie materiału.