W ramach podziękowania za Dar Pierwszej Komunii 24 maja 2017 r. odbyła się  pielgrzymka do Wadowic i Łagiewnik. Uczestniczyły w niej 41 dzieci z Witkowic, Kozodrzy, Zdżar oraz Borku Wielkiego wraz ze swoimi rodzicami. Pod opiekom Kapłanów ks. Krzysztofa i ks. Piotra oraz wychowawców i nauczycieli.

Dziękując za Dar Jezusa w Eucharystii odwiedziliśmy szczególne miejsca związane ze świętym Janem Pawłem II. Bazylikę Ofiarowania NMP w Wadowicach miejsce modlitwy i chrztu Papieża, a także piękne muzeum poświęcone Jego życiu.
W Krakowie- Łagiewnikach odprawiliśmy uroczystą mszę św. i modliliśmy się przy relikwiach Wielkiego Papieża oraz zwiedzaliśmy Centrum Jana Pawła II. W ostatnim punkcie naszej dziękczynnej pielgrzymki odwiedziliśmy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, w którym zawierzyliśmy Bożej Opaczności wszystkich uczestników pielgrzymki.

ks. Piotr Stawasz