Drogi Księże Proboszczu Tadeuszu, drogi Księże Jubilacie!

Mija 30 lat odkąd przyjąłeś święcenia kapłańskie i odprawiłeś swoją pierwszą mszę świętą. Każda taka rocznica jest wspomnieniem powołania i słów „pójdź za mną”.
To wołanie kazało Ci opuścić dom rodzinny i pójść drogą, którą wyznacza Bóg.

Księże proboszczu, to kapłan prowadzi człowieka od chrztu świętego, aż po krzyż na mogile i wskazuje nam drogę do nieba. Cieszymy się bardzo, że Bóg przyprowadził Cię do nas i mamy nadzieję, że jeszcze wiele rocznic zarówno Twoich jak i naszych będziemy świętować razem.

Z okazji 30 rocznicy święceń kapłańskich w imieniu wszystkich parafian  składamy Ci czcigodny jubilacie najlepsze życzenia, niech dobry Bóg obdarza Cię zdrowiem przez długie lata, niech da Ci siły byś dalej szedł jego drogą, niech Chrystus, któremu kiedyś zaufałeś będzie przy Tobie i niech Cię umacnia i strzeże, a Matka Boska niech zawsze ma Cię w swojej opiece.
 

Otaczamy Cię naszą szczerą modlitwą.

Szczęść Boże!