Rekolekcje to szczególny czas dla każdego człowieka. Jest to możliwość spotkania się z wyjątkowym nauczycielem, którym jest Jezus.

W naszej parafii rekolekcje parafialne i szkolne odbyły się w dniach 19-21 marca bieżącego roku. Włącznie z niedzielą przez prawie 4 dni ks. Daniel Drozd głosił piękne i pouczające kazania, a potwierdzeniem działania Ducha Świętego podczas Rekolekcji była sama atmosfera jaka panowała od samego początku – wielkiej otwartości i życzliwości.

Ks. Danielowi składamy podziękowania za tak wyjątkowe Rekolekcje wielkopostne, które były rozbudzeniem życia z Bogiem, radosnym spotkaniem z Maryją oraz drugim człowiekiem. Mamy nadzieję, że głoszone Słowo Boże przyniesie obfite owoce w naszej parafii.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w organizację Rekolekcji składamy serdeczne – Bóg zapłać!

Zobacz relację wideo z Rekolekcji

Fot. ks. Rafał Głowacki