W dniu dzisiejszym tj. 27 października 2017 r. w przeddzień imienin ks. Proboszcza Tadeusza Mieleszki przed Mszą św. w imieniu całej rodziny parafialnej przedstawiciele grup młodzieżowych, Rady Parafialnej oraz współpracujący kapłani złożyli Czcigodnemu Solenizantowi serdeczne życzenia, oraz nie zabrakło tradycyjnego ” Życzymy, życzymy…”, którzy wszyscy wspólnie odśpiewali dla ks.Tadeusza.

 

 

Grupy młodzieżowe:

Drogi Księże Proboszczu!

Z okazji twoich imienin chcielibyśmy w imieniu wszystkich grup młodzieżowych naszej parafii złożyć Ci serdeczne życzenia, wiary tak silnej by zarażać młodych do podążania za Panem, radości pochodzącej od Ducha Świętego, która jest w stanie przezwyciężyć każdy problem, wielu potrzebnych księdzu łask od Matki Bożej. Dziękujemy Księże, że przez swoją posługę umacniasz nas w wierze i dajesz możliwość rozwijania naszych talentów we wspólnocie.

Bóg Zapłać.

Przedstawiciele Rady Parafialnej

Czcigodny Księże Proboszczu!

Serdeczne życzenia składa cała parafia i grupy pracujące w parafii, życzymy obfitych łask bożych oraz samych radosnych chwil niech duch święty opromienia swym światłem każdy dzień twej kapłańskiej posługi, Jezus niech będzie twoim przyjacielem , a Maryja niech przygarnie Cie to swego serca.

Szczęść Boże.

Ks. Rafał

Życzę Księdzu Proboszczowi!

… przede wszystkim tego żeby ksiądz proboszcz zawsze cieszył się z tego, że głosi Ewangelię, bo to jest chyba najpiękniejsza rzecz w życiu księdza jak ksiądz wychodzi i głosi Ewangelię i tego księdzu proboszczowi życzę w dniu imienin żeby ksiądz proboszcz zawsze doświadczał tego jak piękny jest Pan Bóg i jak piękne jest to spotkanie z drugim człowiekiem właśnie gdzie doświadczamy Pana Boga. Niech Św. Juda Tadeusz patron od spraw trudnych czasem beznadziejnych niech księdzu proboszczowi towarzyszy w tym prowadzeniu naszej wspólnoty do Pana Boga i niech ksiądz  pamięta że ma tak wielkiego patrona wtedy kiedy jest trudno kiedy każdy doświadcza słabości , a Maryja matka pięknej miłości niech prowadzi księdza proboszcza właśnie w te ramiona Jezusa Chrystusa.

Wszystkiego dobrego od kapłanów z naszej parafii.

 

 

Życzę Ci drogi Księże Tadeuszu, abyś doświadczał szczególnej troski Bożej Opatrzności, czerpał radość z podejmowania trudnych wyzwań, nie zniechęcał się przeciwnościami i był otoczony serdecznymi przyjaciółmi, którzy nigdy nie zawiodą i zawsze będą wspierać modlitwą, a i zdrowie niech Ci służy 😉

Administrator strony