28 października nasza wspólnota parafialna przeżywała wyjątkową uroczystość, 70 rocznicę złożenia ślubów zakonnych przez siostrę Krystynę Stolarz ze Zgromadzenia zakonnego Sióstr Służebniczek Bogurodzicy Dziewicy Najświętszej Maryi Panny.

Jubileusz rozpoczęto od złożenia siostrze Krystynie serdecznych życzeń z okazji tak pięknego Jubileuszu, a następnie pani Krystyna Szkutak powitała Matkę Generalną z racji 65 rocznicy pracy sióstr w parafii. Uroczystej Mszy Św. koncelebrowanej przewodniczył dziekan ks. Leopold Kordas.

Na Uroczystość przybyła Matka Generalna S.Maksymilla Pliszka z Radą, S. Prowincjalna Eudoksja Twardowska z zarządem, Siostry z Ocieki, Ropczyc, Dębicy, Tarnowa, oraz rodzina S. Krystyny.
 

On Cię wybrał i powołał,
On ukochał i zaślubił…
On najlepszym jest Pasterzem,
więc owieczki swej nie zgubi!
Niech Cię wspiera swoją mocą
i potrzebne zsyła łaski.
Niech prowadzi dniem i nocą,
niech oświeca swoim blaskiem.
On Cię nigdy nie opuści
i swą miłość da bez miary.
W Nim zwycięstwo, więc niech wzrasta
to maleńkie ziarno wiary…”